یک روز در عظام

ما در عظام، روزمان را شب می‌کنیم و همکارانی داریم که شبشان را روز می‌کنند. همه همدیگر را می‌بینیم اما آیا واقعا می‌دانیم همکار و دوستمان که هر روز با خنده به هم خسته نباشید می گوییم و از کنارمان عبور می کند دقیقا در عظام چه می‌کند؟ ما وقتی می‌توانیم بگوییم یک خانواده‌ایم که بدانیم دیگر اعضای خانواده در چه حالی هستند و دقیقا چه می‌کنند. یک روز در عظام، فرصتی به ما می‌دهد تا با زندگی روزانه دوستان و همکارانمان در عظام آشنا شویم. اینجا آدم‌ها ازخودشان می‌گویند، و کاری که هر روز می‌کنند. 
یک روز در عظام | ۰۹ اسفند ۱۴۰۱

گفت‌وگو با بهرام عزیزی، باغبان هلدینگ عظام

یک روز در عظام | ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

احمد دیاله‌آبادی، متولد اول فروردین ۱۳۴۳ است و هفت سال پیش، بعد از بازنشستگی به خانواده‌ی عظام پیوسته است. کار بعد از بازنشستگی را سخت نمی‌داند و به نظرش کار هم عبادت است و هم تفریح. می‌گوید آدم وقتی در خانه بنشیند حوصله‌اش سر می‌رود و فرسوده می‌شود، بنابراین باید تا جایی که توان داری کار کنی. با او در یک روز سرد و برفی صحبت کردیم و خاطرات‌شان را شنیدیم.

یک روز در عظام | ۱۸ دی ۱۴۰۱

اصغر کریم‌خانی متولد 1365 است و دوازده سال است که عضوی از خانواده‌ی بزرگ عظام شده. تعهد و علاقه‌ی او به کار آن‌قدر زیاد بوده که در سال 1400 او را به عنوان کارگر نمونه‌ی تاراذوب انتخاب کردند. آقای کریم‌خانی یکی از انبارداران این کارخانه است و روزها سوار بر لیفتراک به قسمت‌های مختلف می‌رود. کاری که از دور به نظر هیجان‌انگیز است ولی از نزدیک پیچیدگی‌هایی دارد. از او خواستیم تا درباره‌ی خودش و یک روز کاری‌اش در عظام برای ما صحبت کند.

یک روز در عظام | ۱۰ دی ۱۴۰۱

اگرچه که شغل سجاد آذریو در عظام بسیار مهم است اما ارتباطی با تولید قطعات خودرو ندارد. او یکی از آشپز‌های هلدینگ است و سال‌ها در این مجموعه کار کرده. او در سال 1372 از شمال ایران به تهران آمده و حدود هفده سال است که در عظام کار می‌کند. با آقای آذریو درباره‌ی عظام و یک روز کاری خود صحبت کردیم.

یک روز در عظام | ۰۵ آذر ۱۴۰۱

ما در عظام امنیت شغلی داریم، گفت‌وگو با امید باقری، از پرسنل شرکت پیستون تبریز.

یک روز در عظام | ۲۸ آبان ۱۴۰۱

مجموعه عظام روند رو به رشدی داشته است، گفتگو با علی رستمی در مجموعه سازه سیم.