https://www.radioezam.com/xGD5/

+20

بیشتر ما وقتی به عظام آمدیم که عظام پا گرفته بود. اما برای این که عظام به اینجا برسد، و به این خانواده بزرگ تبدیل شود، پیشکسوتان زیادی سال‌ها خون دل خورده و زحمت کشیده‌اند. روایت آنها از شکل‌گیری عظام، هم لذت‌بخش خواهد بود و هم آموزنده. چالش‌های آنها، لحظه‌های تلخ آنها، و لحظه‌های شیرین‌شان می‌تواند راهگشا و راهنمای نسل جدید خانواده عظام باشد. قدیمی‌ترها، و آنهایی که دو دهه در عظام بوده‌اند، اینجا برای ما از جوانی‌های عظام می‌گویند.
+20 | ۲۵ تیر ۱۴۰۲

بازنشستگان عظام اگرچه در کارخانه‌ها حضور ندارند اما همیشه عضوی از خانواده‌ی بزرگ عظام هستند. به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و برای یادآوری اینکه چه تعداد زیادی از کارگران و کارکنان در رشد و توسعه‌ی عظام نقش داشته‌اند، سراغ یکی از بازنشستگان هلدینگ عظام رفتیم. اسماعیل نوحی از پرسنل خوش‌رو و خوش‌اخلاق پایاذوب بود که هشت سال در این کارخانه کار کرد و در بهار امسال بازنشسته شد.

+20 | ۱۱ تیر ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین و البته نادیده‌ترین بخش‌های هر مجموعه بخش تدارکات و خرید است. مجموعه‌های بزرگ با چند هزار نیرو به خرید دائم وسایل و تجهیزات گوناگون نیاز دارند. از شوینده‌ها و وسایلی برای بهداشت محیط گرفته تا خوراکی‌ها و وسایل صنعتی و… . به همین دلیل چندین نفر به عنوان مامور خرید در این شرکت‌ها مشغول کارند. حسین نظریان یکی از مامورهای خرید مجموعه‌ی بزرگ عظام است. او حدود 22 سال در بخش‌های مختلف هلدینگ کار کرده و در این گفت‌وگو از تجربه‌ها و تلخی‌ها و شیرینی‌های این همه سال کار صحبت می‌کند.

+20 | ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

حضور مستمر و طولانی کارکنان در یک محیط کاری، موفقیتی برای آن مجموعه به حساب می‌آید و نشان‌دهنده‌ی این است که این فضا آن‌قدر قدیمی و بااعتبار و ثبات است که پرسنل سال‌ها در آن کار می‌کنند. هلدینگ عظام در همه‌ی سطوح تعداد زیادی از این همراهان را دارد. این بار با آقای هوشنگ غلامی صحبت کرده‌ایم. آقای غلامی از پرسنل توان‌یاب استام صنعت است که بعد از بیست سال کار حالا در آستانه بازنشستگی است.

+20 | ۰۷ دی ۱۴۰۱

آذر شمس از سال ۱۳۸۲ در سازه پوشش از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام مشغول به کار شده است. او با سابقه‌ای نزدیک به بیست سال، کار خود را از خط تولید شروع کرده و هم اکنون در قسمت اداری مشغول است. با او به‌عنوان یکی از زنان موفق عظام گپ و گفتی دوستانه داشتیم که در زیر می‌خوانید.

+20 | ۳۰ آذر ۱۴۰۱

کاری سخت اما دیده‌نشده، گفت‌وگو با آقای علی رمضانی از کارکنان آشپزخانه‌ی عظام

برچسب‌ها
+20تحریریه عظام