+20

بیشتر ما وقتی به عظام آمدیم که عظام پا گرفته بود. اما برای این که عظام به اینجا برسد، و به این خانواده بزرگ تبدیل شود، پیشکسوتان زیادی سال‌ها خون دل خورده و زحمت کشیده‌اند. روایت آنها از شکل‌گیری عظام، هم لذت‌بخش خواهد بود و هم آموزنده. چالش‌های آنها، لحظه‌های تلخ آنها، و لحظه‌های شیرین‌شان می‌تواند راهگشا و راهنمای نسل جدید خانواده عظام باشد. قدیمی‌ترها، و آنهایی که دو دهه در عظام بوده‌اند، اینجا برای ما از جوانی‌های عظام می‌گویند.
+20 | ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

حضور مستمر و طولانی کارکنان در یک محیط کاری، موفقیتی برای آن مجموعه به حساب می‌آید و نشان‌دهنده‌ی این است که این فضا آن‌قدر قدیمی و بااعتبار و ثبات است که پرسنل سال‌ها در آن کار می‌کنند. هلدینگ عظام در همه‌ی سطوح تعداد زیادی از این همراهان را دارد. این بار با آقای هوشنگ غلامی صحبت کرده‌ایم. آقای غلامی از پرسنل توان‌یاب استام صنعت است که بعد از بیست سال کار حالا در آستانه بازنشستگی است.

+20 | ۰۷ دی ۱۴۰۱

آذر شمس از سال ۱۳۸۲ در سازه پوشش از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام مشغول به کار شده است. او با سابقه‌ای نزدیک به بیست سال، کار خود را از خط تولید شروع کرده و هم اکنون در قسمت اداری مشغول است. با او به‌عنوان یکی از زنان موفق عظام گپ و گفتی دوستانه داشتیم که در زیر می‌خوانید.

+20 | ۳۰ آذر ۱۴۰۱

کاری سخت اما دیده‌نشده، گفت‌وگو با آقای علی رمضانی از کارکنان آشپزخانه‌ی عظام

برچسب‌ها
+20تحریریه عظام