اخبار

اخبار عظام | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

روز شنبه 29 اردیبهشت ماه سال جاری افتتاحیه مسابقات انتخابی تیم فوتسال شرکت استام صنعت برگزار و مسابقات آغاز شد. این مسابقات که با هفت تیم و در دو گروه A و B برگزار می‌شود عصر روز شنبه و با برگذاری سه مسابقه آغاز شد که در آن تیم تاج استام، توپچی‌های استام و خیبر استام با غلبه بر حریفان امتیاز اولین بازی‌هایشان را از آن خود کردند. این مسابقات از سری مسابقات انتخابی جام عظام است که در پاییز هر سال و بین تیم‌های کارخانجات عظام برگزار می‌شود.

اخبار عظام | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

آقای فرشاد موذنی از پرسنل عمارت مسعودیه که از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام است در نوزدهمین دو نیمه ماراتن استانبول حضور داشت.

اخبار عظام | ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

روز پنج‌شنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 تور آموزشی و تفریحی بازدید از باغ گیاه‌شناسی ملی ایران برای فرزندان پرسنل پویان‌صنعت نهاد، از کارخانه‌های هلدینگ عظام، برگزار شد.

اخبار عظام | ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

برگزاری تور آموزشی تفریحی رادیو عظام مدرسه در پویان صنعت رادیو عظام مدرسه با همکاری شرکت پویان‌صنعت روز پنج‌شنبه 20 اردیبهشت 1403 تور آموزشی و تفریحی بازدید از مجموعه باغ ملی گیاهشناسی برای فرزندان پرسنل پویان‌صنعت برگزار می‌کند. این تور یک روزه، ویژه‌ی فرزندان 8 تا ۱۶ سال پرسنل پویان‌صنعت، از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام است. این برنامه علاوه بر بازدید از باغ گیاهشناسی شامل پذیرایی، ناهار و برنامه‌های سرگرمی است. علاقمندان به شرکت در این برنامه با توجه به ظرفیت محدود آن می‌توانند تا آخر وقت اداری چهارشنبه از طریق ارسال پیامک به شماره ۰۹۹۳2734478 ثبت‌نام کنند.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

جلسه اختتامیه ممیزی داخلی epms شرکت پایاذوب اصفهان با حضور مدیران هلدینگ عظام و مجتمع ذوب در روز چهارشنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار گردید. در این جلسه ضمن تاکید بر روند رو به رشد و توسعه مجموعه، نقاط قابل بهبود نیز مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر و با عنوان تجلیل از برترین های جشنواره امتنان برگزار گردید، جناب آقای مهندس پوررضا بعنوان " کارفرمای سلامت محور" در سطح استانی در سال 1402 انتخاب و شرکت فرآوری و ساخت موفق به کسب تندیس و لوح سپاس شد.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

مطابق هر سال در یکم ماه می، مراسمی جهت بزرگداشت روز کارگر در شرکت سازه پویش برگزار شد. در این مراسم که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیر منابع انسانی و مدیر گروه برق برگزار شد، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره طی سخنانی از تلاش های بی وقفه پرسنل تشکر کرده و در خصوص جایگاه کارگر و نقش پررنگ آن در پیشبرد اهداف شرکت تاکید نمودند. در انتها نیز از پرسنل با شیرینی و آبمیوه پذیرایی شد.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

شرکت فرآوری و ساخت به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کارگر اقدام به برگزاری مسابقه طناب کشی نمود. این برنامه که با استقبال پرشور همکاران مواجه گردید با شرکت 4 تیم 9 نفره برگزار شد و از میان 4 تیم، دو تیم به مرحله نهایی رسیده و در پایان یکی از تیم‌ها توانست قهرمان این سری از مسابقات شود.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

برگزاری مسابقات شطرنج در روز جهانی کارگر در شرکت پایاکلاچ، تبدیل به رسم هر ساله شده است. امسال نیز برای سومین بار شرکت پایاکلاچ در راستای تقدیر از پرسنل خود در روز جهانی کارگر مسابقه‌ی شطرنج را برای همکاران برگزار کرد.

اخبار عظام | ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رشت به مناسبت روز جهانی کارگر اقدام به برگزاری مسابقه و برای شرکت‌ها و واحدهای صنعتی نمود. از شرکت فرآوری و ساخت 27 نفر متقاضی در این مسابقه ثبت نام نموده و پس از برگزاری رقابت بین نفرات شرکت کننده ، آقای **محمد رنجبر** از نیروهای توانیاب شرکت فرآوری و ساخت موفق به کسب مقام اول بین تمامی رقبا گردید.

اخبار باشگاه مهر عظام | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

بعد از دعوت تعدادی از دختران مهرعظام به اردوهای تیم ملی ‌فوتبال در رده‌های مختلف و حضور در تورنمنت کافا، حالا نوبت به دوومیدانی‌کاران رسیده است تا برای کشور، خود و البته باشگاه مهرعظام افتخارآفرین باشند.

اخبار عظام | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جلسه گرامی داشت سالروز تاسیس شرکت مجتمع پایاذوب کاوه با حضور مدیرعامل، مدیران و سرپرستان مجموعه در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه برگزار گردید.

اخبار عظام | ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

حفاظت و صیانت از محیط زیست که سرمایه ملی و معنوی این آب و خاک است همواره از دغدغه ها و برنامه های اصلی شرکت فرآوری و ساخت بوده ، لذا گروهی از پرسنل این شرکت به مناسبت دوم اردیبهشت، روز جهانی زمین پاک، اقدام به پاک‌سازی جنگل سراوان که از منابع طبیعی بسیار ارزشمند این منطقه است نمودند.

اخبار عظام | ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

به مناسبت روز بزرگداشت شیج اجل سعدی، سرای عامری ها میزبان شاعران جوان و پیشکسوت و اساتید شعر و ادبیات از سراسر کشور بود.

اخبار عظام | ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرسنل شرکت پایاکلاچ از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام در مراسم اهدای خون مشارکت کردند.