https://www.radioezam.com/J8Hx/

زنان عظام

آینده، ‌در عظام و هر جای دیگری، از آن زنان است. شاید خیلی‌ها وقتی آن روز برسد غافلگیر بشوند اما عظام، خودش برای رسیدن به آن روز تلاش می‌کند. رویکرد کلان در عظام این است که تمامی زیرمجمموعه‌ها،‌ تا آنجا که می‌توانند از همکاران خانم استفاده کنند؛ و هر جا که از همکاران خانم استفاده کرده، به خاطر عملکرد درخشان آنها، ترغیب شده تا بیشتر از گذشته به سمت برابر جنسیتی در محیط‌های کاری گام بردارد. زنان، نگاه متفاوت و فراگیرتری به محیطهای کاری اضافه می‌کنند. آنها از دریچه چشم ریزبین خود به یک روز زندگی و کار در عظام نگاه می‌کنند و اینجا تجربیاتشان را با ما به اشتراک می‌گذارند.
زنان عظام | ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

معماری یعنی تلفیق هنر و علم؛ گفت‌وگو با خانم روفیا عبدالحی، مدیر واحد معماری شرکت طرح و توسعه‌ی عظام

زنان عظام | ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

در ستایش زنان و تلاش‌هایشان؛ با وجود همه‌ی محدودیت‌ها و ناملایمات، کم نیستند زنانی که در عرصه‌های مختلف درخشیده‌اند و به موفقیت رسیده‌اند. در مجموعه‌ی قطعات خودروی عظام نیز به توانایی و تخصص زنان اهمیت زیادی داده شده و بانوان زیادی در رده‌های شغلی مختلف هلدینگ مشغول کار هستند.

زنان عظام | ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

پارک آبی اوشن یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام در جزیره‌ی کیش است. مجموعه‌ای که شش سال پیش در همین روزها افتتاح شد. نرجس آزادیان از روز اول با پارک آبی همراه بوده و در این مجموعه کار می‌کرده. به بهانه‌ی سالگرد افتتاح اوشن با او به‌عنوان یکی از زنان عظام گفت‌وگو کردیم.

زنان عظام | ۲۴ دی ۱۴۰۱

فرزانه آذری سه سال است که به خانواده‌ی بزرگ عظام پیوسته و در واحد مهندسی شرکت فرآوری و ساخت کار می‌کند. خانم آذری یکی از زنان موفق عظام است که با تجربه‌ی کار در محیط‌های دیگر، عظام را برای همکاری انتخاب کرده است. چرا که معتقد است این مجموعه برای زنان ارزش قائل است و این‌جا تفاوتی میان زنان و مردان وجود ندارد.

زنان عظام | ۱۲ دی ۱۴۰۱

زهرا برادران یکی از زنان موفق عظام است که دکترای شیمی خود را از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران وابسته به وزارت علوم گرفته است. او در حال حاضر در شرکت فرآوری و ساخت از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام و در واحد تأمین مشغول به کار است. گفت‌وگوی رادیو عظام با خانم برادران را در ادامه می‌خوانید.

زنان عظام | ۱۶ آذر ۱۴۰۱

در پایاکلاچ، نگاه جنسیتی وجود ندارد، گفت‌وگو با خانم سکینه میرحسینی، رئیس منابع انسانی پایاکلاچ

زنان عظام | ۳۰ آبان ۱۴۰۱

خانم «شهلا یوسف‌پور» سرپرست ناجی‌های بانوان پارک آبی اوشن پارک، است. وی مربی درجه یک شنا و مدرس نجات غریق شنا و مسئول کمیته‌ی آمادگی جسمانی جزیره کیش است. خانم یوسف‌پور یکی از پرسنل متخصص مجموعه پارک آبی اوشن است و یکی از متفاوت‌ترین کارها را در تمام هلدینگ عظام دارد.

زنان عظام | ۲۱ آبان ۱۴۰۱

خیلی ها به من لقب خانم‌گل داده‌اند، گفتکو با فاطمه خزایی؛ سرپرست فضای سبز هلدینگ عظام.