گپ و گفت

ما در رادیو عظام، ‌همیشه به دنبال این هستیم تا ببینیم کجا چه خبر است. برای همین، ‌به هر کسی که می‌رسیم، می‌خواهیم بیشتر بدانیم. چه مدیران ارشد،‌ چه همکاران در بخش‌های مختلف، هر کدام یک مصاحبه‌شونده بالقوه برای رادیو عظام هستند. ما به مناسبت‌های مختلف به سراغ همکاران مختلف در بخش‌های مختلف هلدینگ می‌رویم، و از آنها می‌پرسیم. حاصل این گپ و گفت‌ها را، می‌توانید اینجا ببینید و بخوانید.
گپ و گفت | ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

بهار نزدیک است و تغییرات طبیعت و سبز شدن دوباره‌ی درختان حال و هوای همه‌ی ما را عوض کرده است. قرار گرفتن روز درختکاری در اسفند ماه هم باعث شده تا توجه‌ها بیشتر از همیشه به گیاهان جلب شود. همین موضوع بهانه‌ای شد تا با پیمانکار جوان فضای سبز هلدینگ عظام گفت‌و‌گو کنیم. آقای اسماعیل پرزاده برای مخاطبان رادیو عظام از کار خود در هلدینگ، فضای سبز و درختکاری صحبت کرده است.

گپ و گفت | ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

خانواده‌ی عظام بسیار گسترده‌ است و حدود شش هزار نفر در این مجموعه کار می‌کنند. در این میان خیلی‌ها با هم نسبت خانوادگی دارند. بعضی‌ها همین‌جا با هم ازدواج کرده‌اند و زندگی تشکیل داده‌اند و بعضی‌ها با همکاران‌شان دوست قدیمی یا همسایه‌اند. تعدادی از عظامی‌ها هم نسبت‌ پدر و فرزندی دارند و در کنار هم برای رشد و توسعه‌ی عظام کار می‌کنند. به مناسبت روز پدر رفتیم سراغ یکی از پدر و فرزندهای این مجموعه: علیرضا استادشریف و ساقی استادشریف. در یک روز سرد زمستانی با این پدر و دختر گفت‌وگو کردیم و نظرشان را درباره‌ی کار و ورزش و زندگی پرسیدیم.

گپ و گفت | ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

محصولات گالری شمسه بسیار معروف‌اند. خیلی‌ها حتی اگر اسم شمسه را نشنیده باشند ولی محصولاتش را زیاد دیده‌اند و می‌شناسند. علیرضا ایروانی مدیرعامل این کسب‌وکار موفق است؛ متولد سال ۱۳۶۵ و درس‌خوانده در رشته‌ی اقتصاد. او پس از فارغ التحصیلی بیشتر در حوزه‌ی بازار‌های مالی فعالیت داشت و به پیشنهاد عمویش عباس ایروانی در مجموعه‌ی عظام مشغول به کار شد. بعد از دو سال وقفه و گذراندن دوره‌ی سربازی به این مرحله از زندگی‌اش فکر کرده است؛ نقطه عطفی در زندگی و کار. با او دربار‌ی داستان شمسه صحبت کرده‌ایم.

گپ و گفت | ۱۷ دی ۱۴۰۱

معاونت حقوقی عظام تنها معاونت این هلدینگ است که بین دو مجموعه‌ی محترم قطعات خودرو و سرمایه‌گذاری ساختمان مشترک است. بقیه‌ی معاونت‌ها یا مختص گروه قطعات خودرو هستند و یا مختص شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی عظام و با همدیگر مراوده و همکاری دارند. در این میان، معاونت حقوقی به تشخیص و صلاحدید بنیان‌گذار محترم هلدینگ از ابتدا بصورت مشترک و واحد بوده و هم بنده و هم تمامی وکلاء دادگستری و مشاورین حقوقی، بصورت مستقیم تحت الامر جناب آقای حاج عباس ایروانی هستیم و هر دو واحد را تحت پوشش و نظارت حقوقی قرار داده‌ایم. گفت‌وگویی داشتیم با آقای محمد حسن گل پیکر معاون حقوقی و بازرس کل هلدینگ عظام که در ادامه می‌خوانید.

گپ و گفت | ۰۴ دی ۱۴۰۱

شهاب مرادی لیسانس مهندسی صنعت و معدن، فوق‌لیسانس مدیریت اجرایی با گرایش منابع انسانی، فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی و همچنین دکترای مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران است. او تجربه‌ی بیست ساله‌ی مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های مختلف را دارد و با این سابقه‌ی تحصیلی و اجرایی از سال ۱۴۰۰ به عنوان مدیر منابع انسانی مدیریت بازار مشغول به کار شده است. با دکتر مرادی درباره‌ی کارهایشان در گروه مدیریت بازار گفت‌وگو کردیم.

گپ و گفت | ۲۷ آذر ۱۴۰۱

شرکت استام در سال هزارو سیصد و هفتاو هشت به منظور تولید استارت و دینام خودروهای سواری تحت لیسانس شرکت VALEO فرانسه تاسیس و درسالهزارو سیصد و هشتاد با تجهیز و راه اندازی خطوط تولید به بهره ‌برداری رسید. این شرکت با تولید محصولات دینام، استارت، موتورفن و کویل، توانسته تبدیل به یکی از اصلی‌ترین تامین کنندگان صنعت خودروسازی کشور شود و در کنار تامین بازار خودروسازان داخلی از قبیل ایران خودرو، سایپا،کرمان موتور  همچنین عرضه کننده تراز اول این محصولات به بازار خدمات پس از فروش نیز باشد. استام صنعت در شهرک صنعتی بهارستان واقع شده و در حال حاضر برای ششصد نفر اشتغال ایجاد کرده است. استام صنعت، یکی از شرکت‌های کلیدی هلدینگ عظام است که با تولیدات متنوع و تخصصی خود، یکی از تامین‌کنندگان اصلی خودسوزان کشور به شمار می‌رود. این شرکت، از ابتدا رویکردی نوآورانه داشته و با انتقال تکنولوژی ساخت محصولات به ایران، راه ارتقا در حوزه توسعه فن آوری را برای خود باز کرده است. استام صنعت، با آگاهی کامل به تغییرات بنیادی پیش رو در حوزه صنعت خودرو با برنامه‌ریزی‌هایی که داشته، می‌تواند همچنان یکی از بازیگران اصلی صنعت خودرو کشور در سال‌های پیش رو باشد.

گپ و گفت | ۲۶ آذر ۱۴۰۱

فرآوری و ساخت بازدیدکنندگان را غافلگیر می‌کند؛ گفت‌وگو با آقای علی پوررضا مدیرعامل فرآوری و ساخت.

گپ و گفت | ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بیستم آذر روز جهانی کوهنوردی است و به مناسبت این روز پای صحبت‌های فائزه بکان نشستیم. خانم بکان سال‌هاست که در بخش‌های مختلف عظام فعالیت کرده و این روزها در منابع انسانی تاراذوب مشغول به کار است. در کنار همه‌ی این کارها او یک کوهنورد حرفه‌ای است و اعتقاد دارد این ورزش بی‌تماشاگر و سخت، تمرینی خوب برای بالا بردن صبر و بردباری است.

گپ و گفت | ۱۵ آذر ۱۴۰۱

حسابداری برای عظام حیاتی است؛ گفت‌وگو با آقای علی اسماعیلی، مدیر مالی شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی عظام به مناسبت روز حسابدار.