https://www.radioezam.com/VLG2/

عظام 1414

همه این تلاش‌ها و تکاپو و ابتکار به خرج دادن و زحمت‌ها ما را به جایی باید ببرد. آنجا کجاست؟ خانواده عظام در آینده به کجا خواهد رسید؟ هر کدام از ما پاسخی برای این پرسش‌ها داریم. تفاوت دیدگاه، اثر عمیقی بر این پاسخ‌ها خواهد گذاشت. آنها که دستشان حسابی در کار است، درک بهتری از مسیر حرکت فعلی دارند و بهترین گزینه برای پاسخ دادن به پرسش‌های بالا هستند. ما از آنها، از مدیران و کارگران زحمت‌کش و نیروهای ستادی و دیگران این سوال‌ها را می‌پرسیم و پاسخ‌ها آن را اینجا با شما در میان میگذاریم.
عظام 1414 | ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

شرکت فراکلون به عنوان یکی از تولیدکنندگان  قطعات خودرو در شهرک صنعتی هشتگرد فعالیت می‌کند. این شرکت که از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام است در اردیبهشت سال 78 کارخود را شروع کرد و در 31 خرداد 78 به ثبت رسید. در نهایت و بعد از فراز و نشیب‌هایی این کارخانه در اسفند سال 87  به فعالیت خود پایان داد و در اردیبهشت 1400 دوباره فعالیت خود را به صورت مستقل شروع کرد.

عظام 1414 | ۲۶ دی ۱۴۰۱

کارخانه‌ی پویان صنعت نهاد یکی از کارخانه‌‌های مدرن عظام است که در شهرک صنعتی شمس‌آباد قرار دارد. پویان صنعت اولین و تنها کارخانه‌ی تمام اتوماتیک تولید بلبرینگ در کشور است که همگام با تکنولوژی روز دنیا کار می‌کند، پیش می‌رود و توانسته موفقیت‌های زیادی به دست بیاورد. با آقای وحید آموزگار مدیرعامل این شرکت موفق درباره‌ی وضعیت این روزهای شرکت و چشم‌اندازشان برای آینده گفت‌وگو کردیم.

عظام 1414 | ۰۷ دی ۱۴۰۱

شرکت طرح و توسعه‌ی عظام در سال ۱۳۸۹ به منظور طراحی مهندسی تامین مواد، مصالح، تجهیزات، تاسیسات، عملیات ساختمانی، عملیات نصب و راه‌اندازی، برنامه‌ریزی و بهره‌برداری، مشارکت و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های صنعتی گروه قطعات خودرو عظام تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۳۸۹ شکل گرفت و تا سال ۱۳۹۴ فعال بود و پس از مدتی غیرفعال بودن در سال ۱۳۹۹ به دلیل ازدیاد کار و نیاز مجدد تشکیل و راه‌اندازی شد. این مجموعه این روزها حدودا ۱۱۰ نفر کارمند دارد. برای آشنایی بیشتر با شرکت طرح و توسعه‌ی عظام با آقای مهرداد تاجیک گفت‌وگو کردیم. مهرداد تاجیک ۳۹ ساله و فوق‌لیسانس مهندسی عمران مدیریت ساخت از دانشگاه امیرکبیر است. او از سال ۱۳۸۸ همکاری خود را با عظام آغاز کرد و از سال ۱۳۹۹ به مدیرعاملی شرکت طرح و توسعه منصوب شد. ایشان در دوره‌ی کاری خود در عظام بیشتر درگیر کارهای اجرایی بوده است تا طراحی.