https://www.radioezam.com/1Gb2/

جایی برای رونمایی از دستاوردها

تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
جایی برای رونمایی از دستاوردها
گفت‌وگو با مهندس میرزایی
درباره‌ی هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو

مهندس میرزایی، مدیرعامل هلدینگ عظام، بیشتر ساعات در نمایشگاه و غرفه‌ی عظام حضور دارند و درباره‌ی محصولات و شرایط عظام با کارشناسان و بازدیدکنندگان گفت‌وگو می‌کنند. با ایشان درباره‌ی حضور عظام در نمایشگاه و دستاوردهای هلدینگ گفت‌وگوی کوتاهی داشتیم که در ادامه آن را می‌خوانید.

چرا این نمایشگاه برای عظام این همه اهمیت دارد؟ قرار است این نمایشگاه چه دستاوردی برای مجموعه داشته باشد؟
ما در طول سال نوآوری‌ها و پروژه‌های زیادی داریم و معمولا نمایشگاه جای نمایش آن است. در نمایشگاه قرار است کارهای جدید و خروجی‌های جدید را ببینیم و من فکر می‌کنم بخش اعظمی از نمایشگاه خودرو در دنیا یک بخش از اهداف‌شان همین است. یعنی کارهای جدیدی که در طول سال انجام دادند را در نمایشگاه عرضه می‌کنند.

در مورد نوآوری‌هایی که فرمودید عظام در سال گذشته داشته، بیشتر توضیح می‌دهید؟
ما خروجی‌های زیادی در مجموعه‌ی خودروسازی سایپا داریم و روی شاهین به نمایش گذاشته‌ایم. بر روی ای‌ام‌اس، ای‌سی‌یو، پروژه‌های الکترونیک، جلو آمپرهای دیجیتال که در خودرو استفاده می‌شود کار کرده‌ایم. ما نمونه‌ی آن را در نمایشگاه آورده‌ایم و فرمان‌های برقی که هنوز در ایران در همه‌ی خودروها فراگیر نشده، در ایران‌خودرو روی دنا تامین و در تارا در حال مصرف است. بقیه‌ی محصولات ایران‌خودرو فرمان برقی نیستند، سایپا هم همین‌طور. ما این را به عنوان کسی که هم خط مونتاژ داریم، هم کار کرده‌ایم روی قطعه‌ی الکترونیک آی‌سی‌یو آوردیم. به هر حال به مرحله‌ی نمایش گذاشته شده و دیده می‌شود.

غرفه‌ی عظام بخش‌های دیگری هم دارد. لطفا درباره‌ی آن هم توضیحی بفرمایید.
بخش دیگر غرفه اگر دقت کرده باشید برای یارگیری و نمایندگان فروش و تامین است. چون ما طیف کارمان خیلی وسیع است. شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر آن هستند که می‌توانند قطعات ما را در نمایشگاه ببینند و درباره‌ی بعضی از قطعات، اگر مواد یا خود قطعه‌ از خارج می‌آید، پیشنهاد بدهند که می‌توانند تولید کنند. این کل چیزی است که در نمایشگاه دنبال می‌شود و محل رفت‌وآمد و تبادل اطلاعات و دانش است.

جایی برای رونمایی از دستاوردها