https://www.radioezam.com/87e0/

برای فرزندان عظام

تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
برای فرزندان عظام
خانم عبدالعلی‌زاده
منابع انسانی استام‌صنعت به مناسبت روز خبرنگار

یکی از اقدامات خوبی که در هلدینگ عظام در جریان است، انعکاس اخبار‌ و موارد مختلفی است که در کارخانه‌ها اتفاق می‌افتد که به همکاران رادیوعظام اطلاع‌رسانی می‌گردد.
انعکاس اخبار کارخانه و نشر آن باعث شده همکاران، فضا‌های مجازی رادیو عظام را مرتب دنبال کنند تا از خبر‌ها و اتفاقات محل کار خود و کارخانه‌های دیگر مطلع شوند و این امر باعث شده دقت خاصی در پیگیری و انعکاس خبر‌ها صورت پذیرد، چون در صورت بروز کوچک‌ترین بی‌اعتنایی و بی‌اهمیتی، اعتماد و اطمینان همکاران سلب شده و اعتراض آن‌ها را به همراه خواهد داشت.
استام‌صنعت در برگزاری برنامه‌های رادیو عظام مدرسه و خانواده پیشتاز بوده و همیشه اولین دوره‌ی این برنامه‌ها در استام‌صنعت برگزار شده‌‌. انعکاس خبر‌های مربوط به این رویداد‌ها خیلی جالب بود، عکس فرزندان همکاران و اهدای هدیه به آن‌ها و بازتاب آن باعث خوشحالی و شور و شعف همکاران و فرزندان آن‌ها شد و چند تن از همکاران حضوری نزد بنده آمدند و تشکر ویژه کردند.
یکی از اهدافی که همیشه به شخصه برای من مهم است، احساس تعلق سازمانی و انتقال این حس به خانواده‌های همکاران است. سال گذشته یکی از اپراتور‌های تولید به دلیل بعد مسافت قصد ترک سازمان را داشت که با برگزاری این برنامه‌ها، فرزند‌ ایشان نگذاشته بود پدرش از استام برود و گفته بود برای ما برنامه برگزار می‌کنند و هدیه می‌دهند. همین صحبت فرزند‌ ایشان، باعث شد از استام نرود و برای من خیلی جالب بود.
همکاران استام صنعت روز خبرنگار را به همه همکاران رادیوعظام تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون می نمایند.