اخبار

اخبار عظام | ۱۵ آذر ۱۴۰۲

مسابقات والیبال با هدف ایجاد انگیزه برای کارکنان شرکت پیستون از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام برگزار شد که با استقبال گسترده تمامی واحد‌های این شرکت روبرو شد.

مائده نجفی، بازیکن تیم فوتسال بانوان مهرعظام به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.

اخبار عظام | ۱۴ آذر ۱۴۰۲

شرکت تولیدی پیستون ایران از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام، در راستای توسعه‌ی فرایندهای تولیدی سازمان با تامین یک دستگاه پرس 1000 تنی گامی دیگر در جهت افزایش ظرفیت تولید برداشت.

دو تیم زیر ۱۱ سال و ۱۲ سال مهرعظام ایلام، فولاد نوین را در بازی دوستانه شکست دادند.

اخبار عظام | ۱۴ آذر ۱۴۰۲

پرسنل شرکت سازه‌سیم‌پویش از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام در سایت کلیبر تحت معاینات فشار خون و دیابت قرار گرفتند.

علی کفاشیان در گفت و گو با رادیو ورزش، به تشریح فعالیت‌های باشگاه مهرعظام و عضویت ۱۸ هزار ورزشکار دختر و پسر در ۲۴ کانون این باشگاه پرداخت.

کانون زاهدان باشگاه مهرعظام یک دوره مسابقه فوتسال دوستانه بین اعضای خود در رده سنی نوجوانان برگزار کرد.

اخبار عظام | ۱۲ آذر ۱۴۰۲

کارکنان کارخانه‌ی تاراذوب که دسترسی به اینترنت یا گوشی هوشمند نداشتند، با همکاری منابع انسانی در محل کارخانه فرم‌های سنجش نگرش و بیمه تکمیلی را تکمیل کردند.

اخبار عظام | ۱۲ آذر ۱۴۰۲

خیریه‌ی نیکان ماموت با قرار دادن مخزن‎‌های در بطری و باتری در کارخانه‌ی پایاکلاچ از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام، کارکنان این کارخانه را در فعالیت‌های نیکوکارانه و محیط‌زیستی خود سهیم کرده است.

اخبار عظام | ۰۸ آذر ۱۴۰۲

نسترن موذنی فرزند حسین موذنی از پرسنل شرکت پایاذوب موفق به کسب مقام سوم نونهالان و گواهینامه‌ی دستکش آبی بین‌المللی ساواته از کنفدراسیون ساواته‌ی آسیا شده است.

اخبار عظام | ۰۸ آذر ۱۴۰۲

روز پنج‌شنبه دوم آذر ماه به مناسبت روز جهانی کودک و روز اوریگامی رویدادی برای فرزندان پرسنل شرکت استام‌صنعت از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام برگزار شد.

اخبار عظام | ۰۸ آذر ۱۴۰۲

سومین قسمت برنامه‌ی اتاق شیشه‌ای ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۲ به صورت زنده از صفحه‌ی اینستاگرام رادیو عظام پخش می‌شود.

اخبار عظام | ۰۸ آذر ۱۴۰۲

رادیوعظام خانواده با همکاری کارخانه‌ی فراکلون پنج‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ لیگ پانتومیم را برای پرسنل این کارخانه برگزار می‌کند.

تیم فوتسال دختران کانون مهرعظام شیراز در تورنمنت چهارجانبه‌ای که به مناسبت  هفته بسیج برگزار شد، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

اولین مرحله از اردوی تیم ملی فوتسال بانوان در حالی برگزار شد که نگار یعقوبی از تیم مهرعظام هم در این اردو حضور داشت؛ بازیکنی که تجربه تمرین کنار ستاره‌های تیم ملی را برای خود فرصت مناسبی می‌داند.