https://www.radioezam.com/Flkw/

کفاشیان در گفت و گو با رادیو ورزش: مهرعظام به جای تیم‌داری، ۱۸ هزار نفر را تحت پوشش خود قرار داده است

تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
علی کفاشیان در گفت و گو با رادیو ورزش، به تشریح فعالیت‌های باشگاه مهرعظام و عضویت ۱۸ هزار ورزشکار دختر و پسر در ۲۴ کانون این باشگاه پرداخت.
به نقل از سایت باشگاه مهرعظام؛ علی کفاشیان، رییس هیات مدیره باشگاه مهرعظام در گفت و گو با رادیو ورزش از فعالیت‌های این باشگاه گفت. او به بخشی از فعالیت‌هایی که تا به امروز در باشگاه مهرعظام انجام شده، اشاره کرد و گفت: «باشگاه خصوصی مهرعظام ۲۴ منطقه کشور را پوشش می‌دهد. ما استادیوم‌های غیرفعال را فعال کرده‌ایم و از آنها استفاده می‌کنیم.  به جای اینکه برای تشکیل یک تیم حرفه‌ای هزینه کنیم، ۱۸ هزار دختر و پسر را تحت پوشش قرار داده‌ایم که زیر نظر ۵۵۰ مربی فعالیت می‌کنند.»
رئیس هیات مدیره باشگاه مهرعظام با اشاره به وضعیت باشگاه‌ها در ایران ادامه داد: «باشگاه‌ها باید دارای زیرساخت و سرمایه برای آینده خود باشند. وقتی باشگاه‌ها از همان اول فقط به فکر درست کردن تیم و گرفتن بازیکن هستند و به مسائل اجتماعی و اقتصادی توجه ندارند، امروز هم باید دنبال اجاره زمین باشند».
کفاشیان ادامه داد:«باشگاهی که ۸۰۰ میلیارد پول بازیکن و مربی می‌دهد، نمی‌تواند ۱۵ میلیارد تومان پول برای یک زمین بدهد که در اختیار خودش باشد».
رئیس سابق فدراسیون فوتبال همچنین به لزوم ورود بخش خصوصی به ورزش اشاره کرد:«دولت نمی‌تواند بیشتر از این حمایت مالی داشته باشد، پس باید سراغ بخش خصوصی برود. بخش خصوصی هم هر اقدامی انجام دهد در نهایت به سود ورزش است و در اختیار این بخش قرار دارد. مدیران ما به تنهایی جرات ندارند. اگر مدیران باشگاه‌ها جلو بیایند، دولت، شهرداری، وزارت کار و دیگر سازمان‌ها هم به میدان می‌آیند و به ورزش کمک می‌کنند.»

کفاشیان در گفت و گو با رادیو ورزش: مهرعظام به جای تیم‌داری، ۱۸ هزار نفر را تحت پوشش خود قرار داده است