https://www.radioezam.com/5spf/

باشگاه مهرعظام و فدراسیون کارگری تفاهم‌نامه امضا می‌کنند

تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
نشست رییس هیئت مدیره‌ی باشگاه مهرعظام و سرپرست فدراسیون ورزش کارگری با محور امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری برگزار شد.
به نقل از سایت باشگاه مهرعظام؛ حجت پهلوان‌یلی، سرپرست فدراسیون ورزش کارگری ایران با حضور در دفتر باشگاه مهرعظام، با علی کفاشیان رئیس هیات مدیره باشگاه دیدار کرد. در این نشست، دو طرف به بحث و تبادل نظر درباره‌ی همکاری مشترک پرداختند و در مورد امضای تفاهم‌نامه بحث و تبادل نظر کردند.
مشارکت مهرعظام در بازسازی و تجهیز یکی از مجموعه‌های تحت اختیار فدراسیون کارگری در رشت یکی از موضوعات مهمی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
در صورت امضا و اجرای این تفاهم‌نامه، کانون رشت باشگاه مهرعظام می‌تواند فعالیت‌های خود را به صورت متمرکز ادامه دهد و آموزش ۸۰۰ عضو خود در دو بخش دختران و پسران را در این مجموعه دنبال کند. این مجموعه دارای چمن طبیعی و مصنوعی، سالن چند منظوره و استخر سرپوشیده است.
در صورت توافق نهایی، کارمندان و کارگران شرکت‌های فرآوری و ساخت و پایا کلاچ (از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی عظام) نیز می‌توانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند.
کفاشیان درباره این جلسه گفت: «در صورت توافق نهایی و امضای تفاهم‌نامه می‌توانیم از امکانات یکدیگر در شهرهای مختلف استفاده کنیم. در گام اول هم بحث در اختیار گرفتن یک مجموعه‌ی ورزشی متعلق به وزارت کار در شهر رشت مورد بررسی قرار گرفته که باید برآوردهای لازم درباره‌ی هزینه‌ها و مدت زمان اجاره انجام شود و در صورت تایید نهایی، به مرحله اجرا و انعقاد قرارداد برسد.»

باشگاه مهرعظام و فدراسیون کارگری تفاهم‌نامه امضا می‌کنند