https://www.radioezam.com/9EV2/

بازدید مدیران باشگاه مهرعظام از کانون ایلام/ کفاشیان: حادثه‌ی چوار بیان‌کننده شجاعت فرزندان این شهر است

تاریخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
مسئولان باشگاه مهرعظام با سفر به ایلام از کانون تازه تاسیس این شهر بازدید کرده و با مدیران ورزشی شهر ایلام نشست‌هایی را برگزار کردند.

به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛ کانون ایلام یکی از اعضای تازه وارد خانواده‌ی مهرعظام است. مقدمات تشکیل این کانون در زمستان سال گذشته فراهم شد و در نهایت بهار امسال فعالیت کانون به صورت رسمی شکل گرفت. به همین دلیل علی کفاشیان، رییس هیئت مدیره و علی پارسی، مدیرعامل باشگاه مهرعظام به ایلام سفر کردند تا ضمن بازدید از کانون ایلام، با مسئولان ورزشی این شهر دیدار کرده و شرایطی را فراهم کنند که فعالیت این کانون تسهیل شود.
در جریان این سفر یک روزه مسئولان کانون ایلام مراسمی را ترتیب دادند که در آن مدیران باشگاه مهرعظام، مربیان ایلام و همچنین کودکان و نوجوانان ایلامی عضو مهرعظام حضور داشتند.
محمد شوهانی، مدیر کانون ایلام در این مراسم با تقدیر از بانی باشگاه مهرعظام گفت: «در ایلام استعدادهای فراوانی داشته و داریم که به خاطر بی‌توجهی و نبود حامی، فرصت رشد را از دست داده‌اند. خوشحالیم که حالا شرایطی فراهم شده که گروه عظام تصمیم گرفته ایلام را نیز به خانواده‌ی مهرعظام ملحق کند. با این سرمایه‌گذاری امیدواریم کودکان و نوجوانان علاقه‌مند و مستعد رشد کنند و زندگی تازه‌ای را برای خود بسازند».
در ادامه علی کفاشیان، رییس هیئت مدیره‌ی باشگاه مهرعظام ضمن خیر مقدم به بچه‌ها و خانواده‌هایشان که در سالن مجموعه‌ی عدالت حضور داشتند، به اتفاق تلخ «چوار» اشاره کرد و گفت: «پیش از هر صحبتی باید یادی کنیم از شهدای چوار که در حین برگزاری یک مسابقه فوتبال جان خود را از دست دادند. برگزاری آن مسابقه در اوج جنگ نشان می‌دهد که چقدر مردم این منطقه شجاع هستند و ورزش برایشان اهمیت دارد».
او ادامه داد: «خوشحالم که در خدمت شما هستیم. امروز را به عنوان شروع فعالیت‌های مهرعظام در شهر ایلام قلمداد می‌کنیم اما حتما در ماه‌های آینده و با پیشرفت فعالیت‌ها، مراسم افتتاحیه‌ی مفصلی را با حضور جناب آقای ایروانی که بنیانگذار باشگاه مهرعظام هستند، در این منطقه برگزار خواهیم کرد.»
علی کفاشیان با اشاره به فعالیت‌هایی که زیرمجموعه گروه عظام و در قالب باشگاه مهرعظام در حال انجام است، گفت: «توسعه‌ی ورزش در کلیه‌ی استان‌های کشور یکی از برنامه‌های هلدینگ بزرگ عظام است که در راستای همین هدف، ما به ایلام رسیده‌ایم. امیدوارم کودکان و نوجوانان ایلام با استفاده از این شرایط به بهترین شکل ممکن از استعداد خود استفاده کنند».
او به اولویت باشگاه مهرعظام در زمینه‌ی حمایت از دختران نیز اشاره کرد: «باید شرایطی فراهم شود که دختران ایلامی نیز به این خانواده ملحق شوند و بتوانند از امکاناتی که فراهم شده، استفاده کنند».
با پایان این مراسم، مدیران باشگاه مهرعظام از سه مجموعه‌ی ورزشی عدالت، تختی و انقلاب شهر ایلام بازدید کردند تا در نهایت با همکاری مدیران ورزشی استان، یکی از این مجموعه‌ها به عنوان مرکز اصلی فعالیت‌های مهرعظام انتخاب شود.
در همین راستا نشستی نیز در اداره کل ورزش ایلام با حضور مدیران باشگاه مهرعظام، کانون ایلام و همچنین مدیران ورزش شهر برگزار شد.
در این جلسه علی پارسی، مدیرعامل باشگاه مهرعظام در ارتباط با اولویت‌های باشگاه در سال جاری و همچنین موارد قانونی که برای پیشبرد فعالیت‌ها باید مد نظر باشد، نکاتی را مطرح کرد.
محمود خسروی نژاد، رییس اداره‌ی ورزش و جوانان شهر ایلام که از خانواده‌ی ورزشی است، گفت: «برای ما بسیار اهمیت دارد که بخش خصوصی در این شهر آن هم در حوزه‌ی ورزش سرمایه‌گذاری کرده است. قدر این فرصت را می‌دانیم و هر همکاری که لازم باشید انجام می‌دهیم تا کودکان و نوجوانان ایلام بتوانند بیشترین استفاده را از این موقعیت ببرند».
تاکنون ۲۰۰ عضو در کانون مهرعظام ایلام ثبت‌نام کرده که همگی پسر هستند. در روز سفر مدیران باشگاه به ایلام حدود ۱۵ نوجوان دختر در سالن عدالت حضور داشتند که گفته شد قرار است با ثبت‌نام از آن‌ها، فعالیت دختران نیز آغاز شود. با تاکید مسئولان باشگاه مهرعظام مقرر شد زمینه‌ی جذب دختران برای فصل تابستان فراهم و خیلی زود تعداد دختران و پسران برابر شود.

بازدید مدیران باشگاه مهرعظام از کانون ایلام/ کفاشیان: حادثه‌ی چوار بیان‌کننده شجاعت فرزندان این شهر است