https://www.radioezam.com/wIdj/

صحبت‌های علی کفاشیان در مراسم تقدیر از دختران ورزشکار مهر عظام

تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
«همه شعار دادند اما ما عمل کردیم
علی کفاشیان در حاشیه‌ی مراسم تقدیر از دختران افتخارآفرین مهرعظام، از عمل کردن مهرعظام به شعار حمایت از ورزش بانوان گفت و از ورزشکاران خواست تا از فرصت و حمایت صورت گرفته نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مهرعظام؛ علی کفاشیان رئیس هیئت مدیره‌ی باشگاه مهرعظام در حاشیه‌ی مراسم تقدیر از اعضای تیم فوتسال و دختران ملی‌پوش مهرعظام، با اشاره به هدف باشگاه در اختصاص اولویت به دختران و بانوان در زمینه‌ی ورزش گفت: «از همان ابتدای فعالیت‌های باشگاه مهرعظام، یکی از سیاست‌های مهم که آقای عباس ایروانی به ما ابلاغ کردند، اولویت قرار دادن دختران در زمینه‌ی اختصاص امکانات ورزشی بود. موضوعی که شاید ارگان و بخش‌های دیگر شعارش را داده باشند اما ما به آن عمل کردیم.»

او ادامه داد: «حالا در آغاز سال سوم فعالیت‌های باشگاه مهرعظام، مفتخریم که یک تیم سوپرلیگی داریم که در بین ۱۰ تیم برتر ایران رقابت خواهد کرد. تیمی که کارش را از لیگ دسته اول آغاز کرد و حالا پس از دو صعود متوالی به لیگ برتر و سوپرلیگ، قرار است در سطح اول فوتسال بانوان به میدان برود.»

کفاشیان در ادامه به حضور پرنیا رحمانی (کانون قزوین)، ستایش مرادی (کانون رشت) و فاطمه نوری (کانون شیراز) در تیم ملی نوجوانان نیز اشاره کرد: «دیگر اتفاق خوبی که در بخش بانوان افتاده، حضور سه بازیکن مهرعظام در تیم نوجوانان است. سه بازیکنی که از تاکستان (کانون قزوین)، کازرون (کانون شیراز) و رشت به تیم ملی رسیده‌اند و با موفقیت در اردن، به مرحله‌ی دوم قهرمانی آسیا صعود کرده اند.»

رئیس هیئت مدیره‌ی باشگاه مهرعظام در ادامه گفت: «در تمام ایران بخش اعظم امکانات و فضای ورزشی در اختیار مردان قرار می‌گیرد و دختران و بانوان ورزشکار سهم چندانی ندارند. ما در مهرعظام تلاش می‌کنیم تا بخشی از این خلا را پر کنیم. قدر این فرصت‌ها و حمایت‌ها را بدانید. امیدوارم همه‌ی شما را در رده‌های بالا، تیم‌های ملی و قله‌های موفقیت ببینم و باعث افتخار ما باشید.»

او در پایان صحبت‌هایش نیز گفت: «همچنین امیدواریم تیم فوتسال مهرعظام هم که به سوپرلیگ صعود کرده، با کمک آقای صانعی و دیگر مربیان، بتواند نتایج خوبی بگیرد و انگیزه‌ی مضاعفی به ما بدهد تا همچنان دختران را در اولویت برنامه‌های خود داشته باشیم.»

صحبت‌های علی کفاشیان در مراسم تقدیر از دختران ورزشکار مهر عظام

صحبت‌های علی کفاشیان در مراسم تقدیر از دختران ورزشکار مهر عظام