https://www.radioezam.com/GIZo/

چهار مدال برای دوومیدانی دختران مهرعظام در قهرمانی کشور

تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | منبع: رادیو عظام
رقابت‌های دوومیدانی جوانان کشور در حالی به پایان رسید که در چهار ماده این رقابت‌ها دختران مهرعظام روی سکو ایستادند.

به گزارش رادیو عظام دختران دوومیدانی‌کار مهرعظام در قالب تیم‌های استانی فرصت حضور در این مسابقه‌ها را پیدا کردند. این رقابت‌ها با عنوان کشوری برگزار شد. سلما سلطانی به تازگی در کانون گرگان فعالیت‌اش را آغاز کرده و با ثبت رکوردهای خوب به عضویت تیم هیات گلستان در آمد. در روز مسابقه سلما در مسابقه رقابت‌های پرش سه گام حد نصاب ۱۱ متر و ۷۵ سانتی‌متر را ثبت کرد و به مقام قهرمانی رسید. نرجس عباسی که به تازگی در کانون مهرعظام بیرجند فعال شده، نیز در قالب هیات استان خراسان جنوبی به مصاف رقبایش رفت و در این ماده مدال برنز را از آن خود کرد. او با ۱۰ متر و ۷۹ سانتی متر روی سکوی سوم ایستاد.
سلما سلطانی که در ماده پرش سه گام به عنوان قهرمانی رسید، در ماده پرش طول نیز با ۱۴ دوومیدانی‌کار دیگر مسابقه داد و نایب قهرمان شد. او از کانون گرگان در این ماده حد نصاب ۵ متر و ۱۸ سانتی متر را به ثبت رساند و بعد از ورزشکار یزدی روی سکوی دوم ایستاد.
همچنین در ماده پرش با نیزه، یسنا بهمرادی از کانون مهرعظام اسلامشهر در ترکیب تیم هیات استان تهران قرار گرفت و توانست با رکورد ۲ متر و ۹۰ سانتی‌متر بر سکوی قهرمانی بایستد.
از شروع فعالیت‌های دوومیدانی در کانون‌های باشگاه مهرعظام، رقابت‌های قهرمانی کشور یزد، مهمترین مسابقه‌ای است که دوومیدانی‌کاران مهرعظام در آن شرکت کرده‌اند و کسب چهار مدال در این مسابقه‌ها نشان می‌دهد که دوومیدانی مهرعظام در مسیر خوبی قرار گرفته است. برنامه باشگاه مهرعظام بر این است که رشته دوومیدانی در تمام کانون‌ها فعال شود.
مسابقات قهرمانی دوومیدانی جوانان دختر کشور با شرکت ۲۵ تیم در قالب ۱۲۰ ورزشکار از سراسر ایران به میزبانی استان یزد در ورزشگاه شهید نصیری شهر یزد برگزار شد.

چهار مدال برای دوومیدانی دختران مهرعظام در قهرمانی کشور


چهار مدال برای دوومیدانی دختران مهرعظام در قهرمانی کشور

چهار مدال برای دوومیدانی دختران مهرعظام در قهرمانی کشور
برچسب‌ها
تحریریه عظام