https://www.radioezam.com/Z2ak/

هم رکاب با صنعتگران

تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۴۰۰ | منبع: رادیو عظام

هم رکاب با صنعتگران

هم رکاب با صنعتگران، نام پروژه رکاب زنی مسیر 350 کیلومتری از تهران تا رشت، در حمایت از تولید، اشغال و کارآفرینی، که توسط تیم هلدینگ عظام برنامه‌ریزی و در تاریخ 10 تیر ماه 1400 به مناسبت روز صنعت و معدن اجرا شد.
به گزارش رادیو عظام، دو تن از ورزشکاران گروه عظام؛ آقایان محسن علیشیری و مهدی مرادپور، در روز پنجشنبه 10 تیر ماه مسیر 350 کیلومتری تهران (پروژه هزار و یک شهر) تا رشت (کارخانه فرآوری و ساخت و پایا کلاچ) را به مناسبت روز صنعت و معدن طی مدت 5 روز رکاب زدند.

آقای عباس ایروانی در افتتاح رویداد هم رکاب

در طی رکاب زنی مسیر 350 کیلومتری، این دو ورزشکار به نمایندگی‌های قطعات خودرو گروه عظام در شهرهای کرج، هشتگرد، قزوین و رشت، همچنین کارخانه استام صنعت، کارخانه چسب رازی و کارخانه فولاد فام سر زدند و ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت، لوح یادبودی به مناسبت روز صنعت و معدن به مدیران این واحدها تقدیم کردند. به نقل از محسن علیشیری یکی از رکاب‌زنان این کمپین، در روز آخر این رویداد در میدان شهرداری رشت، چند تن از اعضای گروه عظام اعم از کارمندان، کارشناسان و مدیران هم رکاب آن‌ها شده‌اند و تا کارخانه فرآوری و ساخت و پایا کلاچ آن‌ها را همراهی کرده‌اند. در ادامه بخشی از عکس‌های این ریداد را باهم ببینیم.

هم رکاب-استام صنعت

هم رکاب- رشت

هم رکاب- چسب رازی

هم رکاب- در مسیر

هم رکاب- در مسیر

هم رکاب- در مسیر

هم رکاب- در مسیر

هم رکاب- در مسیر