https://www.radioezam.com/UzMW/

اولین چالش طوفان ذهنی در زمینه مشکلات خودرویی برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۰ | منبع: همشهری آنلاین

اولین چالش طوفان ذهنی در زمینه مشکلات خودرویی برگزار می‌شود
صنعت خودرو و بازارهای مرتبط با آن، یکی از اصلی‌ترین زیست‌بوم‌های صنعت، فناوری و نوآوری محسوب می‌شود. به وی‍ژه در کشوری با بیش از ۲۱ میلیون خودرو که صنعت خودرو و بازارهای کاربردی آن، سابقه و رونق وی‍ژه‌ای دارد.
استارتاپ «تیک‌آف» یک فرصت ویژه برای جذب، داوری، ارتقا و سرمایه‌گذاری روی ایده‌های جدید و نوآورانه در این زمینه است که در نوع خود، یکی از بزرگترین رویدادهای جذب ایده‌های استارتاپی خودرویی با جوایزی ارزنده محسوب می‌شود و مبتکر آن، شرکت تافردا با مشارکت هلدینگ عظام (گروه تولیدی قطعات خودرو) است.

۲۵۰ میلیون تومان جایزه

برای این چالش شرکت تافردا مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان جایزه نقدی در نظر گرفته که به سه ایده برتر و براساس امتیازهایی که توسط داوران مشخص شده تقدیم می‌شود. به ایدهبرتر ۲۰میلیون تومان وجه نقد به همراه ۸۰میلیون تومان بهره‌مندی از خدمات شرکت تافردا، به برنده دوم ۱۰میلیون تومان وجه نقد به همراه ۷۰میلیون تومان استفاده از خدمات و به سومین ایده ۱۰میلیون تومان معادل ۶۰میلیون تومان خدمات در استودیو تافردا اهدا خواهد شد. خدماتی که استودیو تافردا در اختیار سه تیم برتر این مسابقات قرار خواهد داد شامل استفاده از مشاورین متخصص، استفاده از فضای کار اشتراکی تافردا، استفاده از خدمات توسعه محصول نرم‌افزاری، تخصیص بودجه تبلیغاتی، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و تولید محتوا است.

روند برگزاری مسابقه

این رویداد مناسب طراحان، برنامه نویسان، متخصصان کسب‌وکار و بازاریابی، افراد باتجربه و متخصص یا صاحب ایده در حوزه خودرو طراحی شده که می‌خواهند با شرکت در بوت‌کمپ دو روزه دیزاین اسپرینت تافردا توانایی‌های خود را محک بزنند. برای شرکت در مسابقه بزرگ چالش خودرویی ابتدا به سایت تافردا مراجعه و ثبت‌نام کنید و اطلاعاتی مختصر درباره ایده و توانایی‌های خودتان بنویسید؛ پس از ارزیابی اولیه و برای تکمیل ثبت‌نام پیام دعوت به چالش برای‌تان ارسال خواهد شد.

روند این رویداد که در روزهای ۷و۸ دی‌ماه برگزار می‌شود کاملا آنلاین و کارگاهی خواهد بود و شرکت‌کنندگان نهایی از قبل اطلاعاتی درباره رویداد و آنچه که باید در مورد آن، ایده خلق شود بدست می‌آورند. در روز شروع مسابقه ابتدا توضیحاتی در رابطه باساختیک محصول دیجیتال و خلق یک استارتاپ ارائهوسپس کارگاه‌ها شکل می‌گیرند و مشکلات حوزه خودر با شرکت‌کنندگان در میان گذاشته می‌شود و بعد از آن تیم‌ها مشغول بازپروری ایده‌های‌شان می‌شوند.

در تمام مراحل برگزاری رویداد متخصصان با تیم‌ها هم‌فکری می‌کنند و تجارب خود را در اختیار افراد قرار خواهند داد. در روز دوم ایده‌های شکل‌گرفته به صورت ویدئو و محتوای نهایی توسط تیم‌ها ارسال و فرآیند بررسی آغاز می‌شود. هر کدام از داوران ایده‌ها را تک‌به‌تک بررسی و امتیاز می‌دهد و تمام این مرحله‌ها از طریق ربات تلگرام و کاملا هوشمند انجام خواهد شد. ایده‌ای که بیشترین امتیاز را کسب کند برنده نهایی چالش خواهد بود. ثبت‌نام اولیه در این رویداد، برای همه دوستداران این حوزه از طریق وبسایت tafarda.ir و رایگان است.

اولین چالش طوفان ذهنی در زمینه مشکلات خودرویی برگزار می‌شود