https://www.radioezam.com/9G0m/

قهرمانی تیم دختران مهر عظام در مسابقات استان تهران

تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ | منبع: رادیو عظام
قهرمانی تیم دختران مهر عظام در مسابقات استان تهران
تیم دختران زیر ۱۶ سال مهرعظام با شکست تیم هایلی قهرمان مسابقات استان تهران شد.
خانم مریم حسن‌زاده مربی تیم دختران مهرعظام به رادیو عظام گفت که در استان تهران بیست و یک تیم در چهار گروه ۵ و ۶ تیمی در مسابقات شرکت کردند. تیم عظام که جزو ۴ تیم به دوره نهایی مسابقات رفته بود در نیمه نهایی با تیم سبلان اسلام‌شهر بازی کرد که در این بازی ۳ بر ۱ برنده شد و به فینال مسابقات استان تهران راه یافت. 
خانم حسن‌زاده افزود در بازی فینال روز پنج‌شنبه هجده آذر تیم مهرعظام مقابل تیم هایلی قرار گرفت و این تیم را با نتیجه ۱ به صفر شکست داد و قهرمان مسابقات نوجوانان استان تهران و انتخابی زیر ۱۶ سال شد. 
خانم حسن‌زاده گفت: بازی‌ها سخت بود  و تیم‌های حریف بازیکنان کلیدی و خوبی داشتند و با توجه به این که مسابقات فشرده و پشت سر هم با زمان کوتاه برگزار شد و استراحت کم بود، نکات کلیدی را به بازیکنان آموزش دادیم و بازیکنان این نکات را در بازی به کار بردند که این از اهمیت بالایی برخوردار بود. 
او افزود که تعداد بازیکنانی که از استان تهران برای تیم ملی دعوت می‌شوند محدود است و از تیم عظام بین ۵ الی ۷ بازیکن به تیم ملی دعوت می‌شوند و این بازیکنان نمایندگان شایسته‌ای برای باشگاه و خانواده‌هایشان هستند.

تیم عظام در آستانه صعود به فینال نوجوانان دختراستان تهرانتیم عظام در آستانه صعود به فینال نوجوانان دختراستان تهران

تیم عظام در آستانه صعود به فینال نوجوانان دختراستان تهران


قهرمانی تیم دختران مهر عظام در مسابقات استان تهران