https://www.radioezam.com/t2PQ/

جام فوتسال هلدینگ عظام - آبان 1401

اولین دوره‌ی مسابقات فوتسال مردان عظام در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آبان برگزار شد و تیم فوتسال فراوری و ساخت رشت با شکست رقبا به قهرمانی رسید.
به گزارش رادیو عظام، فراوری و ساخت رشت در بازی فینال با نتیجه سه بر یک فراکلون را شکست داد و قهرمان شد. بازی رده‌بندی بین تیم‌های پیستون ایران و سازه‌سیم ‌پویش برگزار شد و تیم پیستون با نتیجه سه بر دو برنده شد و به مدال برنز مسابقات رسید.
این مسابقات در سه روز و در سالن فتح دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات برگزار شد. در دو روز اول سیزده تیم در چهار گروه با هم به رقابت پرداختند که از هر گروه یک تیم صعود کرد و به نیمه‌نهایی رسید.
جام و تندیس آقای گل این بازی‌ها به پویا قانعی از فراکلون رسید و عنوان بهترین بازیکن را هم میلاد نباتی از بازیکنان شرکت فراکلون از آن خود کرد. عنوان بهترین دروازه‌بان هم به فرشاد ارچین از فراوری و ساخت رشت تعلق گرفت. در این مسابقات تیم هلدینگ عظام جام تیم اخلاق را به خود اختصاص داد. بازیکنان این تیم در جریان مسابقات، حتی یک کارت زرد هم دریافت نکردند. به تیم‌های اول تا سوم مدال‌های طلا، نقره و برنز تعلق گرفت. این دوره‌ از مسابقات به همت معاونت منابع انسانی هلدینگ عظام برگزار شد و با توجه استقبال کارگران و کارکنان خانواده‌ی بزرگ عظام و حمایت عباس ایروانی دوره‌های بعدی این مسابقات در سال‌های آتی برگزار خواهد شد.