https://www.radioezam.com/XIfb/

پیروزی تیم فوتبال زیر 13 سال مهر عظام - شهریور 1401

پیروزی تیم فوتبال زیر 13 سال عظام در بازی سرنوشت 
تیم فوتبال زیر ۱۳ سال مهرعظام در حساس‌ترین بازی مرحله گروهی، نزدیک‌ترین رقیبش را در بازی سرنوشت گروه، 3 بر صفر شکست داد، تا هم صدرنشین شود و هم صعودش به مرحله دوم را قطعی کند. 
زیر 13 ساله‌های مهرعظام، در مسابقه با تیم شهدای گمنام، فشارهای بسیار زیاد حریف در شروع بازی را پس زدند و با هوشمندی، سه بار به گل رسیدند. تیم شهدای گمنام، پیش از این در تمامی بازی‌های مرحله گروهی خود برنده شده بود و بالاتر از تیم مهر عظام قرار داشت. مهر عظام هم به جز یک بازی که مساوی کرده بود، در دیگر بازی‌هایش برنده شده بود و به همین خاطر در جدول گروه، بعد از شهدای گمنام قرار داشت. 
این برد،‌ صعود تیم مهر عظام به دور دوم فستیوال جنوب غرب استان تهران را قطعی کرد. از هر گروه در مرحله مقدماتی، دو تیم به دور دوم صعود می‌کنند. در مرحله دوم، تیم‌ها در دو گروه دیگر با هم بازی خواهند کرد. به گفته مسئول برگزاری مسابقات جنوب غرب، احتمالا به صورت احتمال برگزاری مسابقات به صورت حذفی هم وجود دارد. 
آقای علیرضا حمداللهی مربی تیم مهر عظام گفته است که هدف اصلی این تیم، علاوه بر صعود به مراحل بعد، تربیت بازیکنان کم سن و فرستادن آنها به تیم‌های آکادمی مهر عظام در رده‌های سنی بالاتر است.