https://www.radioezam.com/tMdk/

برگزاری رادیو عظام مدرسه و خانواده در سازه‌سیم کلیبر - اسفند 1401

آخرین دوره‌ی کارگاه‌های رادیو عظام مدرسه و خانواده‌ی سال ۱۴۰۱ در روزهای پنج شنبه و جمعه هجدهم و نوزدهم اسفند ماه در کارخانه‌ی سازه‌سیم کلیبر برگزار شد.

در این دوره سه کارگاه قصه‌گویی، نمایش و استاپ‌موشن برای فرزندان پرسنل ۶ تا ۱۲ سال برگزار شد. هم‌زمان زنان شاغل در سازه‌سیم و همسران کارکنان نیز در کارگاه مهارت‌های زندگی شرکت کردند.
این برنامه با استقبال خوبی مواجه شد و حدود هفتاد نفر از فرزندان پرسنل و پنجاه نفر از همسران پرسنل و زنان شاغل در این کلاس‌ها ثبت‌نام کردند. به خاطر استقبال زیاد شرکت‌کننده‌ها و محدودیت فضایی کارخانه‌ی سازه‌سیم کلیبر در نهایت تصمیم بر این شد که برنامه در دو روز برگزار شود.
این برنامه با پیگیری و حمایت همکاران کارخانه و آقای ولی‌زاده مدیر مجموعه‌ی سازه‌سیم تبدیل به یکی از بهترین دوره‌های رادیو عظام مدرسه شد. با وجود این‌که در روزهای شلوغ پایانی سال بودیم تیم کارخانه به لحاظ آماده‌سازی فضاهای آموزشی، و برنامه‌ریزی و اجرای کار و همچنین شکل پذیرایی و هدایایی که برای بچه‌ها در نظر گرفته شده بود بهترین عملکرد را داشتند و خوشبختانه همه‌ی شرکت‌کننده‌های برنامه چه فرزندان و چه مادران با رضایت مراسم را ترک کردند.