https://www.radioezam.com/hzJo/

تصاویر بازدید عباس ایروانی از مجموعه‌ی مدیریت بازار و شرکت پویان صنعت - اسفند 1401


عباس ایروانی بنیان‌گذار هلدینگ عظام در ادامه‌ی بازدیدهای سالیانه، بعد از کارخانه پویان‌صنعت از مجموعه‌ی مدیریت بازار بازدید کرد.

به گزارش رادیو عظام و به نقل از شهاب مرادی مدیر منابع انسانی مجموعه‌ی مدیریت بازار این برنامه روز سه‌شنبه نهم اسفند 1401 و در چند بخش مختلف انجام شد. در این بازدید عباس ایروانی ابتدا از کلیه‌ی قسمت‌های سایت نشان در شمس‌آباد بازدید کرد. بعد از آن به سایت رادمان در شورآباد رفت و پس از بررسی وضعیت خط تولید و شنیدن گزارش مدیر منابع انسانی، درخت اناری کاشته و نام آن را برکت گذاشت. در خاتمه‎ی بازدید از شورآباد کیکی به مناسبت سالروز تولد آقای ایروانی بین کارگران و پرسنل تقسیم شد. همچنین تابلو نقاشی که توسط یکی از توان‌یابان کشیده شده بود به بنیان‌گذار عظام اهدا شد.

بعد از ترک سایت شورآباد عباس ایروانی به دفتر مرکزی، سایت آرژانتین رفت و علاوه بر بازدید از همه‌ی طبقات و رستوران با مدیران دفتر گفت‌وگو کرد. ابتدا آقای سوری معاون بازاریابی و برنامه‌ریزی گزارشی از وضعیت بازار حال و آینده داد. سپس آقای چیوایی، مهندس میرزایی و در نهایت آقای ایروانی نکاتی را گوشزد کردند. جلسه‌ با شش نفر از اعضای نکست یک و دو نیز بخش دیگری از این برنامه بود.

برنامه‌ی بازدیدها همچنان ادامه دارد و هفته‌ی آینده کارخانه‌های فرآوری و ساخت و پایاکلاچ میزبان مدیران هلدینگ خواهند بود.